Skip to Content

Sport | 2019/07/18 - 16:59
Már biztosan érmes lesz Szatmári András a budapesti BOK-csarnokban zajló vívó-világbajnokságon, miután 15-12-re legyőzte a korábban Gémesi Csanádot búcsúztató Eli Dershwitzcet, így bejutott a legjobb négy közé.
Sport | 2019/07/18 - 14:59
Nem véletlenül, hiszen a barátok az információkat felhasználták sportfogadások kötésekor.
Sport | 2019/07/18 - 14:33
Szilágyi Áron meglepetésre kikapott a férfi kardozók főtáblás küzdelmeinek második fordulójában, így a 32 között fejezte be szereplését a budapesti olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon. Szatmári András és Gémesi Csanád továbbjutott.
Sport | 2019/07/18 - 10:57
A párbajtőröző Muhari Eszter és Nagy Kinga is bejutott a legjobb 32 közé csütörtökön a budapesti olimpiai kvalifikációs vívó-világbajnokságon.
Sport | 2019/07/18 - 10:01
Az olasz bajnokcsapat ötéves szerződést kötött az Ajax Amsterdamtól érkező 19 éves védővel.
Sport | 2019/07/18 - 09:46
Elrajtolt az 51. Kékszalag Nagydíj mezőnye csütörtök reggel Balatonfüredről, a szervezők tájékoztatása szerint 561 hajó nevezett a versenyre.
Sport | 2019/07/18 - 07:50
A magyar csapat a 12. helyen bejutott a döntőbe szinkronúszók szabad kombinációs versenyszámában a kvangdzsui világbajnokságon.
Sport | 2019/07/18 - 07:10
Sport | 2019/07/18 - 00:30
A magyar válogatott 31-21-re nyert Románia ellen szerdán a Győrben zajló női junior kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában, ezzel csoportgyőztesként jutott az elődöntőbe.
Sport | 2019/07/17 - 22:27
A Ludogorec elleni 3-2-es győzelem után a máltai Valletta vár a zöld-fehérekre.
Sport | 2019/07/17 - 19:44
Balázs Attila nagy csatában, három szettben győzte le a hatodik helyen kiemelt szerb Filip Krajinovicot az 524 ezer euró (168 millió forint) összdíjazású umagi salakpályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.
Sport | 2019/07/17 - 16:49
Van mellé öt olimpiai bajnoki címe is.
Sport | 2019/07/17 - 16:28
A Hidden Peak Varga Csaba 4. megmászott nyolcezrese lehet.
Sport | 2019/07/17 - 14:00
Sárváron "találták" meg Vas megye idei ételét. A Vas Megyei Turizmus Szövetség zsűrije ugyanis a Nádasdy Történelmi Fesztivál Ételmustráján induló csapatok által készített finomságok közül választotta ki a nyertes fogást. A legízletesebb...
Sport | 2019/07/17 - 13:57
A 36 éves sportember testére két nappal eltűnését követően, Wolverhampton közelében egy domboldalon bukkantak rá.
Sport | 2019/07/17 - 10:37
Craig Fallon két nappal korábban tűnt el.
Sport | 2019/07/17 - 08:54
A magyar férfi vízilabda-válogatott kiváló játékkal 13-11-re legyőzte a spanyol csapatot a kvangdzsui világbajnokság csoportküzdelmeinek második fordulójában.
Sport | 2019/07/17 - 08:44
A máltai Valletta FC hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a luxemburgi F91 Dudelange csapatával a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójának keddi visszavágóján, így idegenben szerzett több góllal továbbjutott.