A játékos az Union Berlin és a Wolfsburg elleni meccseket hagyja ki.
Sport | 2022/08/15 - 17:05
Olaf Scholz kancellár szerint a Német Labdarúgó Szövetségnek (DFB) ugyanannyi pénzt kellene fizetnie a női nemzeti együttesnek, mint a férfi válogatottnak.
Sport | 2022/08/15 - 10:22
A három top 100-as magyar helyezése nem változott számottevően, míg a 25. helyen is megfordult Babos Tímea már a legjobb 300-ból is kiesett.
Sport | 2022/08/15 - 08:38
A férfi azzal védekezett, hogy azt hitte, füstgyertya van nála.
Sport | 2022/08/14 - 19:49
A 4x100 méteres magyar férfi gyorsváltó ezüstérmet nyert vasárnap a római úszó Európa-bajnokságon.
Sport | 2022/08/14 - 19:20
Németh Nándor nagyon bízott az ezüstéremben.
Sport | 2022/08/14 - 18:20
Megvédte a címét az úszó Európa-bajnokságon.
Sport | 2022/08/14 - 18:16
Milák Kristóf címét megvédve aranyérmet nyert 100 méter pillangón vasárnap a római úszó Európa-bajnokságon.
Sport | 2022/08/14 - 16:28
Ugrásban diadalmaskodott a szer két évvel ezelőtti Európa-bajnoka.
Sport | 2022/08/14 - 16:10
Kovács Zsófia aranyérmet szerzett vasárnap ugrásban a női torna Európa-bajnokságon, Münchenben.
Sport | 2022/08/14 - 14:33
A hazai rendezésű világbajnokság után elfáradt, és nem tudott megfelelően felkészülni a Rómában zajló Európa-bajnokságra – mondta Hosszú Katinka, aki nem biztos a folytatásban.
Sport | 2022/08/14 - 13:11
Amennyiben úgy dönt, hogy ott akar lenni 2024-ben a párizsi olimpián, akkor minél hamarabb el kell kezdenie úgy készülni, mint régen.
Sport | 2022/08/13 - 20:46
Mihályvári-Farkas Viktória arany-, Jakabos Zsuzsanna pedig ezüstérmet nyert 400 méter vegyesen szombaton a római úszó Európa-bajnokságon.
Milák Kristóf országos csúccsal ezüstérmet nyert 100 méter gyorson szombaton a római úszó Európa-bajnokságon. A számot a román David Popovici világcsúccsal nyerte.
Sport | 2022/08/13 - 19:52
A szám döntőjének másik magyar indulója, Jakabos Zsuzsanna szerezte meg a második helyet.
Sport | 2022/08/13 - 18:55
A 100 méteres gyorson világcsúcs született.
Sport | 2022/08/13 - 18:48
Egyéni csúcsot ért el a sportoló hátúszásban.
Sport | 2022/08/13 - 18:15
Hosszú Katinka óriási meglepetésre nem jutott döntőbe 400 méter vegyesen szombaton a római úszó Európa-bajnokságon.
Sport | 2022/08/13 - 16:15
Kedvelt programjaim egyike többek között a katasztrófaturizmus. Egyik ilyen felfedezőutam a napokban rábakecöli Miklósmajorba vezetett, ami gróf Apponyi Sándor sógoráról, gróf Eszterházy Miklósról kapta nevét. Hogyan vált a miklósmajori mese...
Sport | 2022/08/13 - 10:59
Jakabos Zsuzsanna és Mihályvári-Farkas Viktória is megelőzte.