hvg.hu RSS
Frissítve: 55 perc 22 másodperc

Remekeltek a magyar szumósok Tallinnban

2019, április 22 - 10:55
A felnőttek versenyeiben két magyar bronzérem született a szumó Európa-bajnokságon.
Kategóriák: Sport

Mbappé elmondta, hol tervezi a folytatást

2019, április 22 - 09:39
Az biztos, hogy nem a Real Madridban.

Megsérült Dárdai fia, vége az idényének

2019, április 21 - 20:59
Külső bokaszalag-szakítást szenvedett az ifjú játékos.

Benzema mesterhármasával nyert a Real Madrid a La Ligában

2019, április 21 - 18:29
Az Athletic Bilbaót győzték le, a francia támadónak ez volt a második mesterhármasa a spanyol bajnokságban.

Tenisz: Fognini nyerte a monte-carlói meglepetésdöntőt

2019, április 21 - 17:28
Bár Nadal és Djokovic is indult a tornán, a 13. kiemelt egy kiemelés nélküli játékossal játszotta a döntőt.

Megalázó vereségbe futott bele a Manchester United

2019, április 21 - 16:29
Az eleinte szárnyaló Ole Gunnar Solskjaer alatt a csapat most egy 1996-os, azaz 23 éves negatív rekordot is megdöntött.

Újra bajnok a Juve

2019, április 20 - 20:31
Sorozatban nyolcadik alkalommal nyerte meg a Juventus az olasz labdarúgó-bajnokságot, miután a 33. fordulóban szombat este hazai pályán hátrányból fordítva 2-1-re győzte le a Fiorentinát.

Nagyon meglepték Nadalt

2019, április 20 - 19:11
A címvédő spanyol Rafael Nadal óriási meglepetésre két játszmában kikapott az olasz Fabio Fogninitől az 5,2 millió euró összdíjazású, monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna elődöntőjében.

Elégtételt vett a Manchester City a Tottenhamen

2019, április 20 - 16:10
A Manchester City az angol labdarúgó-bajnokságban vett revánsot a Tottenham Hotspurön, miután a Premier League 35. fordulójának szombati rangadóján házigazdagént 1-0-ra legyőzte a londoni csapatot.