Női kézilabda-vb - Kikapott Romániától, nem jutott középdöntőbe a magyar válogatott

10 óra 4 perc
A magyar női kézilabda-válogatott 28-27-re kikapott Románia csapatától a Japánban zajló olimpiai kvalifikációs világbajnokság pénteki játéknapján, a csoportkör utolsó fordulójában, így nem jutott a középdöntőbe.
Kategóriák: Sport

Rövidpályás úszó-Eb - Jakabos és Hosszú a két legjobb idővel döntős 200 pillangón

10 óra 29 perc
Jakabos Zsuzsanna és Hosszú Katinka a két legjobb idővel jutott 200 méter pillangón döntőbe, Lobanovszkij Maxim pedig 50 méter gyorson elődöntős a glasgow-i rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.

Rövidpályás úszó-Eb - Késely Ajna ezüstérmes 800 méteren

2019, december 5 - 21:18
Késely Ajna ezüstérmet nyert 800 méter gyorson a glasgow-i rövidpályás Európa-bajnokság csütörtöki versenynapján: a 18 éves magyar úszó 8:11.77 perces egyéni csúccsal ért célba.

Rövidpályás úszó-Eb - Hosszú a legjobb idővel döntős, Bohus országos csúccsal búcsúzott

2019, december 5 - 20:56
Hosszú Katinka a legjobb idővel jutott döntőbe 100 méter vegyesen, míg Bohus Richárd országos csúcsa ellenére egy ritkán alkalmazott szabály miatt csúszott le a fináléról a Glasgow-ban zajló rövidpályás Európa-bajnokság csütörtöki versenynapján.

Rövidpályás úszó-Eb - Jakabos visszalépett 100 méter vegyesen, Holló és Gyurta előrébb került

2019, december 5 - 18:34
Jakabos Zsuzsanna visszalépett a 100 méter vegyes elődöntőjétől a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon csütörtökön.

Megnyitott az eplényi síaréna

2019, december 5 - 17:03
50 centiméteres átlagos hómennyiséggel indítják a szezont.

Vb-2022 - Az UEFA kialakította a selejtező rendszerét

2019, december 4 - 23:30
Változik az európai labdarúgó világbajnoki selejtezők lebonyolítása.

Rövidpályás úszó Európa-bajnokság - Hosszú arany-, Jakabos ezüstérmes 400 méter vegyesen

2019, december 4 - 19:39
Hosszú Katinka arany-, Jakabos Zsuzsanna pedig ezüstérmet nyert 400 méter vegyesen a Glasgow-ban zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokság nyitónapján.

Bundaügy - Pénzbüntetésre ítéltek két volt labdarúgót

2019, december 4 - 07:30
Nem volt megállapítható, hogy a vesztegetést kötelességük megszegésével követték volna el.

Megjelent a Sport 2019 évkönyv

2019, december 4 - 02:30
Kedden bemutatták a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) gondozásában megjelent Sport 2019 című évkönyvet.

Gulácsi Péter újra edzésben

2019, december 4 - 00:30
Kedden ismét edzésbe állt Gulácsi Péter, az RB Leipzig labdarúgócsapatának elsőszámú kapusa, aki a múlt héten, a Benfica elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen szenvedett fejsérülést.

Róma adhat otthont a 2022-es vizes Eb-nek

2019, december 3 - 00:28
A 2022-es vizes Eb-t augusztus 11. és 21. között rendezik, jövőre május 11. és 24. között Budapest lesz a házigazda.

Abu-Dzabi Nagydíj - Hamilton nyerte az idényzáró futamot

2019, december 1 - 17:05
Az immár hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es sorozat idényzáró futamát, a vasárnapi Abu-Dzabi Nagydíjat.

Fair Play-díjat kapott a magyar férfi kardválogatott

2019, december 1 - 15:04
Szilágyi Áron egytusos vereség utáni nyilatkozatáért.

Magyarock - ez lesz az olimpiai csapat arculata

2019, december 1 - 09:29
A szlogen: "Mi vagyunk".

Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Három magyar döntős, egy érem

2019, november 30 - 14:42
Három magyar jutott döntőbe szombaton a rövidpályás gyorskorcsolyázók világkupájának nagojai állomásán, közülük Liu Shaoang szerepelt a legjobban, aki második lett 1000 méteren.

Abu-Dzabi Nagydíj - Verstappen volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen

2019, november 30 - 13:41
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője érte el a legjobb köridőt a Forma-1-es idényzáró Abu-Dzabi Nagydíj szombaton rendezett harmadik szabadedzésén.